LABORANT/KA PIVOVAR PLZEŇ

Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství, Výroba a průmysl

Naše značky baví svět, práce s nimi baví nás.

Plzeňský Prazdroj je známý značkami jako Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast, Birell nebo Velkopopovický Kozel. Nabídnout toho ale můžeme mnohem víc. Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým.
Protože u nás v Prazdroji věříme, že Vášeň je nejlepší kvalifikace.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice

Do týmu oddělení kvality hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Laborant/ka.Na této pozici budete zajišťovat kontrolu kvality surovin, vstupních materiálů, meziproduktů a výsledného produktu. Pracujeme ve směnném provozu.

Náplň práce

  • Samostatně provádí analýzy
  • Provádí kontrolu kvality vstupních surovin a materiálů, meziproduktů a výsledného produktu v příslušné oblasti
  • Provádí odběry a rozbory vzorků v souladu s pracovními postupy
  • Získané výsledky porovnává s nastavenými limity a zadává do interního systému
  • Provádí běžnou údržbu laboratorního vybavení

Požadavky

  • SŠ potravinářského či chemického směru
  • Zkušenost s prací v laboratoři
  • Schopnost pracovat ve směnném provozu (vč. nočních směn)
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka

Nabízíme

  • Základní mzdu + příplatky za směny + čtvrtletní bonus
  • Pravidelné roční navyšování mzdy
  • Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 15 000 Kč ročně
  • 27 dní volna pro Váš odpočinek
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance až 40 000 Kč
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Dobrá závodní jídelna přímo v areálu pivovaru (výběr z několika jídel)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Možnost pronájmu sportovní haly
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích, možnost kariérního růstu
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody
  • Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení

Pracovní smlouva

Na dobu určitou za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Iva Vorlíková