HOSTESKA NA SPILCE (BRIGÁDA)

Gastronomie a pohostinství

Naše značky baví svět, práce s nimi baví nás.

Plzeňský Prazdroj je známý značkami jako Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast, Birell nebo Velkopopovický Kozel. Nabídnout toho ale můžeme mnohem víc. Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým.
Protože u nás v Prazdroji věříme, že Vášeň je nejlepší kvalifikace.

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce Brigáda, od 1. 11. 2022 do 31. 3. 2023 U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice

Do hospody Na Spilce hledáme nového kolegu či kolegyni na výpomoc s vítáním hostů a koordinaci rezervací.

Náplň práce

• Vítání a usazování hostů restaurace
•    Komunikace s hosty
•    Koordinace rezervací a organizace obsazování míst

Požadavky

•    Příjemné a reprezentativní vystupování
•    Komunikativní znalost cizích jazyků – AJ podmínkou, další jazyky výhodou (komunikace i se zahraničními hosty)
•    Plnoletost
•    Dlouhodobá spolupráce

Nabízíme

• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Flexibilní pracovní dobu

Pracovní smlouva

• Dohoda o provedení práce

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 11. 2022 do 31. 3. 2023

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Terezie Payerová