ELEKTROMECHANIK (m/ž)

Elektrotechnika a energetika, Potravinářství, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice

Máte chuť učit se novým věcem? Máte technické myšlení? Pro nový automatický sklad v pivovaru hledáme zaměstnance na pozici elektromechanika, jehož hlavní činností bude provádění mechanické a elektro údržby v novém automatickém skladu.

Náplň práce

  • Základní mechanická a elektro údržba všech strojů a řídících systémů
  • Kontrola provozů během směny, provádění seřizování a oprav jednotlivých strojů a zařízení
  • Provádění preventivní údržby, revizí, diagnostiky a přestavby zařízení
  • Zadávání dat o provedených opravách a zjištěných požadavcích na další údržbu do PC

Požadavky

  • SOU technického zaměření – elektro nebo strojní
  • Platná vyhláška č.50/78 min. § 5 výhoda § 6
  • Ochota pracovat ve směnném režimu (nepřetržitý provoz – 12 hod. směny)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
  • Základní mzda + příplatky + prémie
  • Jistotu stabilního zaměstnání pro jedničku na pivním trhu
  • Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance až 40 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Možnost volných vstupenek na kulturní a sportovní akce
  • Dobrá závodní jídelna, dotované stravování v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport karta
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Možnost pronájmu sportovní haly
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích, možnost kariérního růstu
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody

Pracovní smlouva

Na dobu určitou, 1 rok s možností prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Iva Vorlíková