ŘIDIČ/KA VZV VELKÉ POPOVICE - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 35 000 Kč

Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl

Naše značky baví svět, práce s nimi baví nás.

Plzeňský Prazdroj je známý značkami jako Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast, Birell nebo Velkopopovický Kozel. Nabídnout toho ale můžeme mnohem víc. Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým.
Protože u nás v Prazdroji věříme, že Vášeň je nejlepší kvalifikace.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice

Na oddělení logistiky hledáme šikovné řidiče a řidičky VZV. Jedná se o práci na VZV, z toho důvodu je nezbytností platné oprávnění a zkušenosti s prací na VZV. Čeká Tě pestrá práce, skvělý kolektiv, zajímavé benefity, jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání i pravidelné výplaty.

Výběrová řízení pro rok 2022 byla uzavřena. Děkujeme za Váš zájem o práci v PPAS a přejeme krásné Vánoce! Pokračovat budeme v roce 2023.

Náplň práce

  • Nakládka a vykládka kamionů i menších dodávek pomocí VZV
  • Skladování zboží
  • Všechny ostatní úkony spojené s manipulací zboží pomocí VZV
  • Vykonávat běžnou údržbu svého vozidla

Požadavky

  • Zkušenost manipulace na VZV, ale pokud máš čerstvé papíry, není problém, čeká Tě tým skvělých kolegů, kteří Ti ochotně pomohou se zaučit
  • Zodpovědnost, pracovitost, ochotu pracovat na směny (třísměnný provoz PO - PÁ)
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou

  • Znalost práce se čtečkou/skenerem
  • Platné oprávnění řidiče VZV sk. W1, W2 (pokud máš zkušenosti na VZV, ale nemáš oprávnění, nevadí, i s tím dokážeme pomoci)
  • průkaz skupiny T nebo C

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Potřebná oprávnění na naše náklady
  • Náborový příspěvek 35 000 Kč
  • Základní mzdu 29 000 Kč (W1) + příplatky za směny + čtvrtletní bonusy 10%
  • Příplatky za oprávnění až 3 000 Kč (W2 - 1 500 Kč, ŘP C/T - 1 500 Kč)
  • Mimořádné odměny (finanční i nefinanční)
  • Pojištění odpovědnosti za škodu plně hrazené firmou
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 40 000 Kč
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Práci v moderním, ale přesto tradičním pivovaru
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, čepované pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu
  • Volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Dotované stravování přímo v areálu pivovaru, nápoje k obědu zdarma
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport karta
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Odměny za dárcovství krve
  • Podporujeme zaměstnance v dalším vzdělávání a profesním růstu
  • Firemní společenské akce
  • Čeká Tě přátelský tým kolegů, kteří budou nápomocní při zaučení
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody

Pracovní smlouva

HPP, doba neurčitá

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

29000-35000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Iva Vorlíková