SPECIALISTA ŘÍDICÍCH SYSTÉMŮ

Elektrotechnika a energetika

Naše značky baví svět, práce s nimi baví nás.

Plzeňský Prazdroj je známý značkami jako Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast, Birell nebo Velkopopovický Kozel. Nabídnout toho ale můžeme mnohem víc. Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým.
Protože u nás v Prazdroji věříme, že Vášeň je nejlepší kvalifikace.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Zajímají tě řídicí systémy a automatizace provozu? Chceš se učit něco nového? Hledáš práci ve fajn kolektivu kolegů, kteří tě naučí vše, co sami znají? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici specialista řídicích systémů. Na této pozici budeš zodpovídat za řízení správy, údržby a rozvoj řídicích systémů výrobní i stáčírenské části závodu. Budeš zajišťovat podporu elektroúdržby při řešení havárií, provádění oprav a preventivní údržbu. V rámci pozice budeš řídit investiční projekty, které souvisí se změnami HW, SW. Mezi zodpovědnosti bude patřit i sledování legislativních požadavků, překládání návrhů na zlepšení a ve spolupráci s IT spravovat průmyslové IT sítě v závodě.
Jedná se o zajímavou a samostatnou práci, kde se můžeš naučit mnoho nového, a přispět k modernizaci našeho pivovaru.

Náplň práce:

• Správa, údržba a rozvoj SW
• Zodpovědnost za Investiční projekty
• Schvalování změn řídicích systémů evidence změny
• Správa průmyslových IT sítí v závodě
• Zodpovědnost za testování a dokumentaci změn
• Zajištění podpory navrhovatelů změn řídicích systémů
• Navrhování opatření ke zlepšení a změny vedoucí ke zvýšení efektivity strojů, snížení nákladů na údržbu
• Provádění prací na elektrickém zařízení v souladu s vyhláškou č.50/78 § 6

Požadavky:

• Vzdělání – Středoškolské nebo vysokoškolské elektrotechnické
• Praxe minimálně 3 roky v HW/SW údržbě strojů a zařízení
• Platné oprávnění dle vyhlášky č.50/78 § 6 (ev. § 5)
• Znalost Simatic Step 7 úroveň školení min. Servis 1+2, WinCC flexible, Symantec Ghost
• Analytické myšlení, znalost legislativy a schopnost operativně řešit vzniklé problémy
• Středně pokročilá AJ

Nabízíme:

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (pivo pro zaměstnance, dotované stravování přímo v pivovaru, finanční benefity na výběr, možnost jazykových kurzů, příspěvek na životní/důchodové připojištění, firemní společenské akce a mnohé další benefity, které Vám rádi představíme na pohovoru)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jana Toušková