MARKETING & EVENT KOORDINÁTOR/KA

Marketing

Chceš být u rozvoje experimentálního pivovaru? Pro pivovar PROUD obsazujeme nové klíčové role. Tento pivovar je vybaven moderní technologií umožňující zaměřovat se na vaření množství pivních stylů nad rámec klasického ležáku. Tak buď u toho!

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Plzeň

Charakteristika pozice:

Do týmu experimentálního pivovaru Proud hledáme kolegu či kolegyni na pozici Marketing & Event koordinátor/ka. Chceme nadšence, který bude svou práci dělat se stejnou péčí a nadšením jako zbytek našeho týmu pivovaru. Na této pozici budeš zodpovědný za exekuci marketingové strategie – digitální marketing, PR, koordinaci a vyhodnocování eventů na podporu značky v pivovaru i mimo něj. Budeš se ale podílet i na vývoji nových piv a jejich obalu nebo třeba merche.

Budeš zodpovědný za svěřený rozpočet a řízení spolupráce interních i externích dodavatelů, a podílet se na dlouhodobém plánování.

Máš vztah k pivu, jsi kreativní, rád se učíš nové věci a chceš být součástí něčeho nového? Pak možná hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • Vytváření obsahového plánu pro sociální média a jeho publikování ve spolupráci s digitální agenturou
  • Zodpovědnost za aktualizaci webových stránek a další prezentace na internetu i intranetu, zajištění interní komunikace
  • Spolupráce na přípravě a exekuci nejrůznějších PR aktivit
  • Podílení se na vývoji merchandisingových a dalších propagačních materiálů
  • Příprava komunikace k novým pivům a dalším projektům, včetně přípravy obalových materiálů
  • Exekuce marketingových aktivit na podporu značky, zejména v souvislosti s pivními, hudebními a gastro festivaly
  • Řízení svěřeného rozpočtu a vyhodnocování všech aktivit

Požadavky:

  • Nadšení pro pivo – znalost segmentu craft/řemeslných piv výhodou
  • Min. SŠ vzdělání - obor komunikace/marketing
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP – sk. B (aktivní řidič)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti a velkou škálu firemních benefitů - je jen na Tobě co si vybereš
  • Pestrou práci v rychle se rozvíjejícím týmu
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů apod.
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Hanušová