OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Prodej a obchod, Zákaznický servis, Výroba a průmysl

Chceš být u rozvoje experimentálního pivovaru? Pro pivovar PROUD obsazujeme nové klíčové role. Tento pivovar je vybaven moderní technologií umožňující zaměřovat se na vaření množství pivních stylů nad rámec klasického ležáku. Tak buď u toho!

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Hledáme parťáka do plzeňského týmu experimentálního pivovaru Proud. Máš přirozeného prodejního ducha a nebojíš se zastat ani manuální práci?
Zajímá tě pivo, jsi zodpovědný/á, komunikativní a umíš si poradit za každé situace? Máš chuť se podílet na růstu nového craft pivovaru pod hlavičkou Plzeňského Prazdroje?

Tak na nic nečekej a přihlas se!

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Zajištění provozu vlastního meziskladu
  • Příjmem a vyřizováním objednávek, včetně závozů zákazníkům
  • Vytipování a zajištění eventů v Plzni a okolí

Požadavky:

  • Láska k pivu a touha rozšiřovat si pivní obzory
  • Flexibilita a ochota učit se
  • Komunikativnost, slušné vystupování a zodpovědnost
  • Zkušenost s prodejem piva nebo jiných nápojů výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (budeš používat MS office, skladový a prodejní software apod.)
  • Řidičský průkaz – skupina B (aktivní řidič/ka)
  • Fyzická zdatnost (budeš tahat sudy, přepravky, kartony)
  • Časová flexibilita (občas je třeba urgentně rozvést pivo, zajistit večerní či víkendovou akci, a jindy se dá jít domů dříve)

Nabízíme:

  • Pestrou práci v rychle se rozvíjejícím přátelském kolektivu
  • Možnost podílet se na vzniku převratného projektu
  • Zázemí silné společnosti a velkou škálu firemních benefitů
  • Služební notebook a telefon, auto (VW Caddy) pro použití i k osobním účelům
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů apod.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Hanušová