STOCK KEEPER

Doprava, logistika a zásobování

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Nošovice

Charakteristika pozice

Připojte se k nám a podílejte se na distribuci českého piva do domácností i hospod.
Vaší hlavní činností bude manipulace s pivem a obaly (zejména pomocí VZV, ale občas i ručně). Pracujeme v 3-směnném (8hod.) provozu.
Čeká Vás pestrá práce, atraktivní zaměstnanecké benefity, jistota stálého zaměstnání i pravidelné výplaty.

Požadavky na kompetence:

• Všechny úkony spojené s manipulací zboží, převážně pomocí VZV
• Inventury fyzického a účetního stavu zásob
• Zodpovědnost za správnost dokladů, příjmů, výdejů a dodacích listů
• Vykonávání běžné údržby VZV a NZV
• Praxe v řízení VZV

Výstupy a zodpovědnosti:

• Platný průkaz řidiče VZV W1 podmínkou, W2 velkou výhodou
• ŘP sk. T nebo C - PODMÍNKOU
• Znalost základní práce na PC, se skenerem
• Zodpovědnost, pracovitost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Rozmanitou pracovní náplň
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitu včetně zaměstnaneckého piva

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nošovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Kontakt

Kamil Kupča