DPP - OBSLUHA PRODEJNY VELKÉ POPOVICE

Cestovní ruch a ubytování

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Jiné Práce na zkrácený úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do pivovaru Velkopopovický Kozel hledáme šikovnou kolegyni či kolegu na recepci Návštěvnického centra a zároveň do Kozlího obchůdku, který s recepcí těsně sousedí.

Náplň práce:

  • Zajištění práce na recepci v Návštěvnickém centru a prodej zboží v Kozlím obchodě
  • Příprava na denní provoz dárkové prodejny a prodej dárkového zboží značky Velkopopovický Kozel
  • Příjem rezervací, komunikace se zákazníky, zajištění provozu prohlídek, koordinace průvodců

Požadavky:

  • Komunikační a prezentační schopnosti
  • Časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Reprezentativní vystupování
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou práci pro jednu z nejznámějších českých společností
  • Možnost zdokonalovat se v cizích jazycích a komunikačních dovednostech
  • Dynamický a přátelský kolektiv
  • Odborná školení

Pracovní smlouva:

Dohoda o provedení práce (DPP)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Hanušová