PLÁNOVAČ/KA ÚDRŽBY STÁČÍREN

Potravinářství, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do plzeňského týmu údržby stáčíren hledáme šikovného kolegu či kolegyni, který/á bude mít na starosti plánování údržby pro dané stáčecí linky.
Bude spolupracovat s kolegy z údržby, vedoucími daných linek a také spolupracovat na projektech týkajících se strojního zařízení.

Náplň práce:

  • Zajištění oprav, dodávek náhradních dílů a externích servisů
  • Zlepšování spolehlivosti a energetické náročnosti zařízení
  • Správa a aktualizace plánů preventivní údržby, pracovních zakázek v SAP
  • Specifikace náhradních dílů, řízení úrovně skladových zásob
  • Spolupráce na investičních akcích
  • Komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
  • Provádění analýz poruchovosti, nákladovosti strojního zařízení, nápravná opatření

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického zaměření, obor strojní nebo elektro
  • Praxe v oblasti strojní údržby
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Ochota učit se a pracovat v týmu
  • Orientace v technické dokumentaci, analytické dovednosti
  • Komunikativní úroveň AJ
  • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič/ka

Nabízíme:

  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Samostatnou a odpovědnou pozici
  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitu (zaměstnanecké pivo, 5 týdnů dovolené, příspěvek na kulturu, zdraví, sport, příspěvek na penzijní/životní pojištění,...)
  • Možnost se seznámit s nejmodernější technologií stáčení používané v pivovarnictví

Pracovní smlouva:

Doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Hanušová