PIVOVAR PROUD - SKLADNÍK/ZÁVOZNÍK, SKLADNICE/ZÁVOZNICE

Doprava, logistika a zásobování

Chceš být u rozvoje experimentálního pivovaru? Pro pivovar PROUD obsazujeme nové klíčové role. Tento pivovar je vybaven moderní technologií umožňující zaměřovat se na vaření množství pivních stylů nad rámec klasického ležáku. Tak buď u toho!

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Kšírova 630/240, 619 00  Brno-Horní Heršpice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do týmu experimentálního pivovaru Proud hledáme kolegu na pozici SKLADNÍK/ZÁVOZNÍK pro region BRNO. Chceme nadšence, který bude svou práci dělat se stejnou péčí a nadšením jako my v pivovaru. Staneš se pravou rukou našeho obchoďáka Petra a budeš mít na starosti zejména provoz skladu a závozy piva k zákazníkům. Budeš se moct zúčastnit i přípravy různých gastro-kulturních akcí, včetně čepování piva na našem stánku.

Máš vztah k pivu, nebojíš se fyzické práce a chceš být součástí něčeho nového? Pak možná hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • Činnosti související s běžným provozem skladu (příjem a kontrola dokumentů, skladování výrobků, evidence pohybu zboží,inventury, kontrola expirací, zajištění úklidu skladovacích prostor)
  • Příprava objednávek k závozu
  • Závoz výrobků zákazníkům, nakládání s hotovostí
  • Podpora zákaznického servisu při vyřizování reklamací
  • Podpora při zajištění prodejních akcí v regionu

Požadavky:

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (k závozu slouží VW Crafter)
  • Fyzická zdatnost – manipulace s těžkými břemeny (sudy s pivem, kartony, přepravky)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Časová flexibilita (nejde o frázi – občas je třeba urgentně rozvést pivo a jindy se dá jít domů dříve)

Výhodou:

  • Znalost skladových softwarů
  • Potravinářský průkaz

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti a velkou škálu firemních benefitů - je jen na Tobě co si vybereš
  • Pestrou práci v rychle se rozvíjejícím týmu
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů apod.
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný od prosince 2021

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kšírova 630/240, 619 00  Brno-Horní Heršpice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Terezie Payerová