SENIOR LEAN SPECIALIST

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Plzeň

Charakteristika pozice:

Chcete poznat proces výroby od začátku do konce a podílet se svojí prací na jeho zlepšování a implementaci nových LEAN metod napříč společností Plzeňský Prazdroj a naší mateřskou firmou Asahi Breweries? Přidejte se k nám!
Lean Senior Specialist(k)a koordinuje zavádění postupů Asahi Way (AW) napříč závody Plzeňského Prazdroje. Zajišťuje činnosti související s udržováním a zlepšováním Integrovaného systému řízení (IMS).

Náplň práce:

Řízení implementace Asahi Way v CZ/SK.
Zajištění procesu školení, vytvoření vhodných nástrojů a postupů pro dosažení zlepšení výkonu
Metodické vedení a školení vedoucích piliřů AW a Lean specialistů na závodech, pro jednotnou implementaci AW
Audity a pravidelné vyhodnocování postupů implementace
Příprava programů, školících materiálů a školení lean specialistů a zaměstnanců na metody a jednotlivé nástroje
Shromažďování a prezentování „best practice“ za CZ/SK
Sjednocování postupy a zavádí jednotné postupy za AW v CZ/SK
Zavádění a kontrola používání metod a nástrojů v praxi, příprava návrhů ke zlepšení
Reporting ukazatelů v oblasti AW
Spolupráce na tvorbě vizí a strategií jednotlivých středisek (benchmarking)
Zavádění kultury řízení výkonu

Co ​by Vám nemělo chybět:

Vzdělání technického zaměření preferenčně
Uživatelská znalost MS Office
AJ na komunikativní úrovni – čtení, psaní, prezentace
Zkušenosti s řízením organizační jednotky ve výrobním prostředí/oddělení
Znalost nástrojů Lean
Praxe v oblasti školení a vedení týmu lidí
Praxe v oblasti řízení projektů, vedení a řízení změn – prokazatelné změny s doloženým přínosem
Komunikační a prezentační dovednosti, schopnost předávat zkušenosti (trénovat) zaměstnancům ve výrobě i jejich vedoucím

Nabízíme:

Práci pro jedničku na pivním trhu
Samostatnou a odpovědnou pozici
Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
5 týdnů dovolené
Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně stravenek, příspěvků i zaměstnaneckého piva

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Zuzana Veselá