PROVOZNÍ MANAŽER/KA RESTAURACE

Gastronomie a pohostinství

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Provozní manažer/ka restaurace spadá do oddělení Craft and Heritage ve společnosti Plzeňský Prazdroj. Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á už má zkušenosti s řízením restaurace, velmi dobře se orientuje v gastronomii a má výborné organizační a komunikační schopnosti. Hledáme profesionála, který své práci rozumí a věří si v tom, co dělá. Čeká na Vás stabilní a jistá práce v nově vznikajícím kolektivu. Nabízíme smlouvu na hlavní pracovní poměr se všemi benefity pro zaměstnance společnosti Plzeňský Prazdroj.

Náplň práce:

  • Zajištění bezproblémového chodu restaurace
  • Podílení se na rozvoji restaurace, péči o zákazníky
  • Komunikace s vedením společnosti
  • Plánování a koordinace brigádníků na akce
  • Plánování směn a vedení zaměstnanců
  • Školení a vzdělávání svěřených zaměstnanců
  • Pravidelné kontroly provozů, jejich vybavenost, kvalita nabízených produktů
  • Navrhuje kroky vedoucí ke zlepšení zážitku návštěvníků
  • Zodpovídá za bezproblémový chod a dodržení nastavených standardů

Požadavky:

  • Min. ukončené SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • Zkušenost s vedením zaměstnanců
  • Přehled o aktuálních trendech v gastronomii
  • Řidičský průkaz – skupina B, aktivní řidič
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, proaktivita a prozákaznický přístup
  • Relevantní zkušenosti pro tuto pozici

Výhodou:

  • Znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP ve společnosti Plzeňský Prazdroj
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - práci pro jedničku na pivním trhu
  • Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • Firemní společenské akce a spoustu příležitostí, jak poznat přátelskou atmosféru Prazdroje i Vaše kolegy
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdrav. péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport kartu
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru

Pracovní smlouva:

Doba určitá 1 rok s možností prodloužení (HPP).

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Hanušová