POMOCNÁ SÍLA - ÚKLID

Gastronomie a pohostinství, Řemeslné a manuální práce, Služby

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá pracovníky a pracovnice na úklid restauračních prostor, zázemí a dalších souvisejících prostorů. Pozice spadá do oddělení Craft and Heritage. Čeká na Vás stabilní a jistá práce v nově vznikajícím kolektivu. Nabízíme smlouvu na hlavní pracovní poměr se všemi benefity pro zaměstnance společnosti Plzeňský Prazdroj.

Náplň práce:

  • Úklid svěřených prostorů
  • Mytí a údržba inventáře
  • Evidence stavu svěřeného inventáře

Požadavky:

  • Spolehlivost, pracovitost, zodpovědný přístup k práci
  • Proaktivita, preciznost
  • Nekonfliktní, pozitivní, flexibilní osobnost

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP ve společnosti Plzeňský Prazdroj
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - práci pro jedničku na pivním trhu
  • Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • Firemní společenské akce a spoustu příležitostí, jak poznat přátelskou atmosféru Prazdroje i Vaše kolegy
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdrav. péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport kartu
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru

Pracovní smlouva:

Doba určitá 1 rok s možností prodloužení (HPP).

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, závodní stravování

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Veronika Hanušová