BRIGÁDA: Předvánoční výpomoc pro e-shop

Administrativa

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o provedení práce Brigáda, od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021 U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

  Charakteristika pozice:

Hledáme vhodného kandidáta pro e-shop Plzeňského Prazdroje, který pomůže s kompletací a vyřizováním objednávek v předvánočním období. Zajímá Tě více?

Náplň práce:

  •  Vyřizování objednávek
  •  Příprava balíků na expedici a jejich následná expedice
  •  Fakturace

Co by Ti nemělo chybět:

  •  Organizační a komunikační dovednosti
  •  Spolehlivost a flexibilita
  •  Znalost práce s Microsoft Office - Word, Excel, Outlook

Výhodou:

  •  Zkušenost s programem Colosseum

Na co se u nás můžeš těšit:

  •  Stravenky
  •  Dobré zázemí Prazdroje a kvalitní podmínky pro práci
  •  Možnosti další spolupráce

Nabízíme:

  •  Dohodu o provedení práce
  •  Nástup od 1.11.2021

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 11. 2021 do 31. 12. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Terezie Payerová