Key Account Assistant

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Baví tě čísla a Excel? Umíš si stanovit priority, jsi cílevědomá/ý, komunikativní a schopná/ý obchodně přemýšlet? Pak to zkus využít právě u nás!
Do OFF Trade týmu Plzeňského Prazdroje hledáme samostatnou a motivovanou kolegyni či kolegu, který/á chce být plnohodnotnou podporou v oblasti klíčových zákazníků. Zajímá Tě více?

Náplň práce:

  •  Administrativní podpora oddělení
  •  Příprava podkladů pro zalistování výrobků u zákazníka
  •  Příprava podkladů pro fakturaci bonusů a zpětných slev
  •  Komunikace se zákazníkem a úzká spolupráce s kolegy z obchodního a finančního oddělení
  •  Příjem a zadávání objednávek do systému
  •  Nastavení plánovaných letákových akcí do systému
  •  Práce v systémech SAP, BW a P&D Tool (pokud s nimi prozatím neumíš, nevadí, vše Tě naučíme!)

Co by Ti nemělo chybět:

  •  Proaktivita, velmi dobré analytické a komunikační schopnosti
  •  Samostatnost a schopnost rychle se učit novým věcem
  •  Pokročilá znalost MS Office, především Excel
  •  Angličtina slovem i písmem
  •  Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

  •  Znalost SAP
  •  Prokazatelné zkušenosti v obchodě či marketingu
  •  Vysokoškolské vzdělání, obor podnikání, ekonomika nebo management

Na co se u nás můžeš těšit:

  •  Zázemí stabilní mezinárodní společnosti – jedničky na pivním trhu
  •  Možnost a prostor pro osobní i profesní růst
  •  5 týdnů dovolené pro Tvůj odpočinek a relax
  •  Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů – Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, jazykové kurzy, pivní benefity a další dle svého uvážení v Cafeterii
  •  Firemní společenské akce a spoustu příležitostí, jak poznat přátelskou atmosféru Prazdroje i Vaše kolegy

Nabízíme:

  •  Smlouvu na dobu určitou – zástup za MD/RD

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Terezie Payerová