RECEPČNÍ NÁVŠTĚVNICKÉHO CENTRA

Cestovní ruch a ubytování, Potravinářství, Zákaznický servis

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Společnost Plzeňský Prazdroj hledá vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Recepční Návštěvnického centra v Plzni. Nová kolegyně či kolega bude zodpovídat za bezchybný, plně funkční a efektivní chod Návštěvnického centra.

Náplň práce:

  • Koordinace práce týmu průvodců
  • Příprava na denní provoz - otevření expozic a jejich uzavírání po skončení provozu
  • Příjem rezervací (telefonických, e-mailových, osobních) - komunikace v cizím jazyce, práce s rezervačním systémem
  • Odbavení turistů - práce s pokladním systémem, příjem peněz za vstupné
  • Spoluodpovědnost za každodenní chod recepce, rezervačního oddělení a Infolinky společnosti

Požadavky:

  • Reprezentativní příjemné vystupování
  • Velmi dobré koordinační dovednosti a schopnost jednat s různými typy lidí - asertivita
  • Komunikativnost, dobrá znalost 2 světových jazyků (nejlépe angličtina a němčina)
  • Časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office, práce s internetem, …)

Co je výhodou:

  • Zkušenost s programem Colosseum
  • Znalost dalších cizích jazyků

Nabízíme:

  • Atraktivní a zajímavou práci pro jedničku na pivním trhu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Propracovaný systém školení a profesního rozvoje
  • Příspěvky na penzijní připojištění, životní pojištění
  • Nástup možný ihned
  • Plný pracovní úvazek na dobu určitou, zástup za MD/RD

Druh pracovní smlouvy:

Doba určitá – zástup za MD/RD

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Hanušová