SENIOR BUSINESS ANALYST

Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Praha

Charakteristika pozice

Charakteristika pozice:

Do teamu Trade execution hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici senior business analytika/analytičku. Trade execution team v rámci Plzeňského Prazdroje zodpovídá za následující oblasti:
Příprava pravidelných reportů plnění exekučních cílů napříč kanály ON a OFF Trade
Nastavování a vyhodnocování bonusů a motivačních programů pro obchodní týmy
Spolupráce na řízení kapacit obchodních zástupců a nastavení jejich denních route plánů
Návrh a aktualizace regionů obchodních zástupců
Podpora administrace CRM systému (systém, ve kterém pracují obchodní zástupci)
Sběr dat prostřednictvím obchodních zástupců včetně reportingu (informace o provozovnách, dotazníky atd.)
Údržba dat v systémech (úplnost a správnost vyplňování, mezi systémové čištění)
Komunikaci k obchodním zástupcům (administrace pravidelných týdenních oběžníků)

Náplň práce senior byznys analytika/analytičky:

Sledování a metodický rozvoj oblasti zákaznických a prodejních dat se zaměřením se na správný obsah a kvalitu dat
Spolupráce na nastavování a vyhodnocování kvartálních bonusů a motivačních programů pro obchodní týmy
Pravidelné týdenní reporty průběžného plnění cílů a motivačních programů
Příprava pravidelných reportů, analýza výstupů a ad hoc analýzy týkající se stavu a pohybu zákazníků, výkonu jednotlivých kanálů prodeje, obchodních týmů a jednotlivců, jednotlivých značek v portfoliu
Řízení operativní komunikace týkající se projektů s externí agenturou pro výzkum trhu
Participace na interních projektech společnosti
Navrhování sběru interních a externích dat, koordinace jejich propojování a zpracovaní, navrhovaní možností automatizace a zefektivňování datového zpracování reportů a analýz
Navrhování změn v reportech souvisejících se změnami v kvalitě a dostupnosti dat

Co by Vám nemělo chybět:

VŠ vzdělání
3letá praxe v analytickém oddělení
Výborná znalost MS Excel a dalších aplikací MS Office
Dobré analytické myšlení, systematičnost, důslednost a spolehlivost
Samostatná, zodpovědná, flexibilní a inovativní osobnost
Týmový přístup a komunikativnost
Pokročilá znalost AJ
Chuť učit se nové věci a získávat nové zkušenosti
Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

Znalost problematiky rychloobrátkového zboží

Na co se u nás můžete těšit:

Jedinečnou příležitost podílet se na rovoji kanálů ON a OFF Trade
Zázemí skupiny Plzeňský Prazdroj - Práci pro jedničku na pivním trhu
Přístup k nástrojům a know-how světové úrovně
Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva – je jen na Tobě, co si vybereš
Příjemné pracovní prostředí a přátelské vztahy na pracovišti - Tým fajn kolegů, kteří táhnou za jeden provaz
Příležitosti ke kariérnímu růstu - propracovaný systém školení a osobního rozvoje
Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
Bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva v obchodech, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
Multisport kartu
5 týdnů dovolené
Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Zuzana Veselá