Biochemik

Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Biochemik

Charakteristika pozice:

Staňte se součástí týmu výroby piva na světové úrovni! Aktuálně sháníme kolegy, kteří nám pomohou vyrábět našeho Kozlíka :-) Dáme Vám příležitost získat zkušenosti z celého procesu výroby piva. Budete zajišťovat chod střediska sklepa spočívající v ovládání zařízení, základní údržbě, čištění zařízení, zápisu provozních dat do PC. Pracujeme v nepřetržitém provozu (4 dny práce a 4 dny volna).

Nemáte zkušenosti v oboru? Nevadí, vše potřebné Vás rádi naučíme.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého provozu výroby piva ve směnném režimu
  • Ovládání zařízení pomocí řídícího programu
  • Zadávání provozních dat
  • Operativní řešení vzniklých poruch ve spolupráci s údržbou
  • Ruční napojování propojovacích hadic, drobné opravy zařízení

Požadavky:

  • SOU, SŠ - obor potravinářství či sladařství výhodou
  • Schopnost pracovat ve směnném provozu
  • Odolnost pro práci ve ztížených podmínkách (chlad), vybavíme Vás odpovídajícími ochrannými prostředky

Nabízíme:

  • Základní mzdu 24 000 Kč + příplatky za směny + čtvrtletní bonusy 10%
  • Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
  • Práci v moderním, ale přesto tradičním pivovaru
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování přímo v areálu pivovaru - bohatý výběr + nápoje k obědu zdarma (nealkoholické pivo, limonády, čaj)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody
  • Pracovní smlouvu na HPP na dobu určitou 1 rok

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

24000-28000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jana Toušková