Manažer údržby/Engineering Manager závodu Nošovice/Pivovaru

Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou 238, 739 51  Nošovice-Nošovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho nošovického týmu hledáme zkušeného odborníka v oblasti řízení technického týmu a technických činností (investice, energetika (SD)), údržby a správy majetku, externích služeb, řízení rizik, environmentálního řízení), který bude odpovědný za řízení a správu majetku a vedení vysoce efektivního týmu v tomto úseku naší organizace v pozici Manažera údržby závodu.

Náplň práce:

• Seznámení se s daným úsekem (procesy, zaměstnanci), získání přehledu o pravidelné agendě a strategii
• Budování vztahů a procesů a řízení spolupráce s interními zákazníky a externími dodavateli
• Vedení až deseti přímých podřízených
• Odpovědnost za řízení a dodržování rozpočtu úseku, souvisejících finančních plánů, strategických plánů a akčních plánů
• Při uplatňování principů neustálého zlepšování odpovědnost za řízení a systematický a strategický rozvoj údržby, energetiky (SD), investic, rizik, environmentálních procesů závodu a správy jeho areálu
• Odpovědnost za řízení spravování majetku a výrobního zařízení závodu s péčí „řádného hospodáře“
• Odpovědnost za řízení externích pomocných služeb (ostraha, likvidace odpadů, apod.)
• Odpovědnost za dodržování plánů preventivní údržby, za efektivní využívání modulu SAP PM, za implementaci RCM, za provádění generálních oprav a revizí, kontrol systémů a za řešení poruch, vzniklých na strojních, elektrických a elektronických provozních zařízeních v závodě, a to na základě strukturovaného přístupu k řešení problémů a s použitím metodiky Lean Six Sigma
• Odpovědnost za provádění diagnostických a revizních činností a zajištění spolehlivosti u vybraných strojních zařízení
• Odpovědnost za koordinaci při navrhování, obhajobě a plnění rozpočtu, investičních záměrů a za aktualizaci Master plánu závodu
• Koordinace a vedení investičních projektů závodu
• Koordinace všech aktivit závodu zaměřených na snižování rizik a prevenci úrazovosti
• Odpovědnost za implementaci holistického přístupu WCM (World Class Manufacturing) na řízeném úseku a jeho vybraných oblastí na úrovni závodu (Asset Care, Autonomous Maintenance, Environmental Management)

Požadavky:

• VŠ vzdělání technického zaměření
• Angličtina – požadovaná úroveň znalosti alespoň B2, slovem i písmem
• Min. 5 let praxe v oblasti vedení a řízení pracovního týmu
• Schopnost rychle se učit a rychle si získat respekt podřízených
• Zkušenosti v oblasti technických investičních projektů
• Zkušenosti v oblasti správy majetku a výrobního zařízení, v oblastech strojní, elektro a stavební údržby a výroby tepla, chladu a vzduchu
• Aspoň základní znalosti nebo zkušenosti z oblasti pivovarského / nápojového průmyslu
• Znalosti a zkušenosti z implementace ISO systémů
• Prvotřídní organizační, komunikační a analytické dovednosti
• Obchodní a strategické myšlení
• Tvořivost, samostatnost, flexibilita
• Velmi dobré znalosti práce s PC – MS Office a SAP
• Předpoklady rozvoje lidského potenciálu ku prospěchu organizace
• Schopnost spojovat, motivovat pracovní týmy k výkonnosti a spolehlivosti

Nabízíme:

• Samostatnou a velmi odpovědnou pozici
• Práci ve znamenitém týmu s dlouhodobě skvělými výsledky
• Rozmanitou pracovní náplň
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje v rámci Plzeňského Prazdroje / ASAHI EUROPE INTERNATIONAL
• Nadstandardní firemní benefity včetně služebního vozu, NB, atp.

Ostatní:

  • Do výběrového řízení se můžete přihlásit do - 30.11.2020

Informace o pozici

Místo pracoviště

238, 739 51  Nošovice-Nošovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Kontakt

Kamil Kupča