Specialist(k)a finančního plánování a analýz

Ekonomika a podnikové finance

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj v těchto dnech hledá do svého týmu v oddělení finančního reportingu a plánování šikovného uchazeče/uchazečku na pozici specialist(k)y finančního plánování a analýz. Hlavním posláním této pozice je poskytování podpory manažerovi finanční kontroly a plánování, podílení se na sestavování ročního rozpočtu a jeho následném vyhodnocování.
Pozice může být vykonávána v Praze nebo Plzni.

Náplň práce:

• Poskytování finančních analýz a reportů sesterské společnosti v Rakousku
• Spolupráce na měsíčních účetních závěrkách
• Shromažďování komentářů a podkladů pro měsíční hodnocení výsledků
• Podpora koordinace ročního rozpočtového procesu a forecastingu zisku
• Příprava rozpočtů oddělení, prezentace rozpočtu
• Poskytování finančního náhledu při realizování tendrů
• Pravidelný reporting

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání
• 3 roky zkušeností na analytické pozici, ideálně v FMCG společnosti (rychloobrátkové zboží)
• Pokročilá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
• Analytické myšlení, dobré porozumění businessu
• Proaktivní osobnost, pozitivní přístup
• Pokročilá znalost MS Excel; Access a SQL výhodou
• Dobrá znalost SAP, BW

Nabízíme:

• Práci pro jednu z nejznámějších českých společností, jejíž produkt je významnou součástí naší národní kultury
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
• Samostatnou a odpovědnou práci
• Propracovaný systém osobního a profesního rozvoje
• Možnost práce z domova
• Smlouvu na dobu určitou 1 rok

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Radka Tichá