Údržbář – závod Plzeň

Řemeslné a manuální práce, Služby, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Máte chuť učit se novým věcem a máte šikovné ruce? Tým stavební údržby závodu Plzeň hledá kolegu nebo kolegyni na pozici Údržbáře pro zajištění obsluhy svěřených zařízení a provádění drobné stavební údržby a oprav v areálu závodu.

Náplň práce:

  • Zajišťuje údržbu budov v celém areálu – drobné opravy (instalatérské, zámečnické, atd.)
  • Provádí pravidelné kontroly výměníkových stanic a technologických zařízení
  • Provádí pravidelné kontroly strojoven VZT, obsluhuje nastavení MaR
  • Zajišťuje provoz a pravidelné zkoušky sprinklerové stanice
  • Řídí nastavení technologie požárního zabezpečení v návaznosti na sprinklerové hospodářství

Požadavky:

  • SOU technického zaměření
  • Technický přehled a manuální zručnost
  • Oprávnění k manipulaci s tlakovými nádobami výhodou (možnost doškolení)
  • Základní znalosti v oblasti obsluhy TZB výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupina B
  • Práce na ranní směny

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, kulturu a volný čas, zdraví, penzijní a životní připojištění, kurzy a rozvojová školení, pravidelné navyšování mzdy, odměny za zlepšovací návrhy)
  • doba určitá za dl. nemoc s možností prodloužení na neurčito

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ivana Jírová