VELÍNÁŘ - operátor předčištění odpadních vod

Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou 238, 739 51  Nošovice-Nošovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Máte chuť učit se novým věcem a inovacím? Máte technické myšlení, šikovné ruce? Tým energetiky hledá kolegu na pozici operátor Předčištění odpadních vod. Hlavní činností je provádění obsluhy a údržby na zařízeních vodního hospodářství závodu Radegast.

Náplň práce:

  • Samostatně provádí obsluhu provozů Předčištění odpadních vod, Čištění dešťových a drenážních vod, Čerpání podzemní vody
  • Zajišťuje příjem a výdej odpadů a nebezpečných odpadů, provoz centrálního skladu odpadů
  • Provádí seřizování, malé opravy v rámci autonomní údržby a spolupracuje na generálních opravách na zařízeních vodního hospodářství
  • Provádí kontroly potrubních rozvodů vody a bioplynu, armatur a čerpadel, laboratorní rozbory odpadní vody
  • Zpracovává a zaznamenává data o chodu do provozního deníku, provádí odečty vodoměrů v rámci celého závodu
  • Spolupracuje s podnikovou údržbou a dodavatelskými firmami při údržbě a opravách
  • Navrhuje zlepšování procesů, minimalizace měrných spotřeb vody a odpadní vody
  • Řešení operativních úkolů s ohledem na zajištění plynulosti provozu

Požadavky:

  • SOU/SŠ
  • Znalost práce na PC (uživatelsky, Word, Excel)
  • Schopnost pracovat ve směnném provozu
  • Dojezd do zaměstnání do 30 min
  • Střídavé držení pracovních pohotovostí i o víkendech

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce,...)

Pracovní smlouva:

  • Pracovní smlouva je nastavena nejdříve na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Ostatní:

  • Do výběrového řízení se můžete přihlásit do - 10.10.2020

Informace o pozici

Místo pracoviště

238, 739 51  Nošovice-Nošovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Kontakt

Kamil Kupča