Provozní elektronik

Elektrotechnika a energetika, Potravinářství, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Máte chuť učit se novým věcem? Máte technické myšlení? Do týmu údržby stáčíren hledáme zaměstnance na pozici Provozní elektronik, jehož hlavní činností je provádění údržby řídících systémů, opravy, poruchy, preventivní údržba, revize a kontroly zařízení.

Náplň práce:

  • Základní preventivní údržba všech strojů a řídících systémů na provozech
  • Kontrola provozů během směny, provádění seřizování a oprav jednotlivých strojů a zařízení
  • Provádění malých, středních a generálních oprav, preventivní údržba, revize, kontroly
  • Zadávání dat o provedených opravách a zjištěných požadavcích na další údržbu do PC

Požadavky:

  • SOU technického zaměření – elektro
  • Platná vyhláška č.50/78 min. § 5 výhoda § 6
  • Práce ve směnném režimu (nepřetržitý provoz – 12 hod. směny)
  • Řidičský průkaz skupina B

Nabízíme:

  • Pravidelné roční navyšování mzdy
  • Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Dotované stravování v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport karta
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Možnost pronájmu sportovní haly
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích, možnost kariérního růstu
  • Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Hanušová