Lokální vedoucí logistiky - Brno

Doprava, logistika a zásobování

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Kšírova 630/240, 619 00  Brno-Horní Heršpice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj má jednu z nejrozsáhlejších distribučních sítí v ČR a velmi propracované centrálně řízené systémy plánování a skladování. Do svého týmu v Brně hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici vedoucí distribučního centra.
Distribuční centrum je provozované naším dlouhodobým partnerem, poskytovatelem logistických služeb (LSP), se kterým budete velmi úzce spolupracovat. Budete řídit a koordinovat veškeré operace distribučního centra.
Jedná se o samostatnou pozici, na které budete dohlížet na exekuci a rozvoj logistických operací našeho partnera. Vaše pozice má rozhodující vliv na úroveň poskytovaných logistických služeb (skladování a distribuci výrobků).

Náplň práce:

· Dohlížíte na všechny logistické operace v rámci distribučního centra (DC)
· Řídíte a kontrolujete administrativní činnosti v rámci Vašeho DC
· Navrhujete a realizujete procesní a systémová zlepšení včetně dodržení ISO standardů
· Zodpovídáte za plánování a čerpání rozpočtu
· Koordinujete činnosti logistiky s týmy obchodu, marketingu a supply chainu tak, aby bylo dosaženo maximálních synergií na daném DC
· Jste v kontaktu s klíčovými zákazníky a řešíte případné reklamace
· Velmi úzce spolupracujete s týmem našeho partnera (dispečeři, vedoucí skladu, …)

Požadavky:

· Min. 3 roky praxe v oboru – logistika, skladování
· Zkušenosti s optimalizací logistiky a optimalizací dodavatelského řetězce
· Ekonomické znalosti – budete řídit rozpočet a fakturaci za DC
· Znalost plánovacích procesů
· Časová flexibilita
· Schopnost stanovování priorit
· Vysoký nárok na organizační schopnosti a dovednosti

Nabízíme:

· Samostatnou a odpovědnou pozici
· Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
· Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů dle výběru
· Zaměstnanecké pivo
· Služební auto i k soukromým účelům
· Práci pro jedničku na pivním trhu

Pracovní smlouva

Pracovní smlouvu na HPP na dobu určitou 1 rok, kterou v případě oboustranné spokojenosti po roce rádi převedeme na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kšírova 630/240, 619 00  Brno-Horní Heršpice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jana Toušková