Sládek/Specialista NPD (vývoje nových produktů)

Potravinářství, Výroba a průmysl, Gastronomie a pohostinství

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá do svého pivovaru v Plzni zkušeného Sládka/Specialistu NPD, který by zodpovídal za vývoj nových receptur a jejich zavedení do výroby. Součástí pozice je zodpovědnost za průběžné vyhodnocování kvality všech vyráběných piv a za legislativní správnost textů všech obalových materiálů, spolupráce na zapracování změn technologie a zajištění podpory pro marketing a výrobu v oblasti zavádění nových produktů a spolupráce na auditech dodavatelů a výrobních závodů včetně licencí.

Náplň práce:

• Zodpovědnost za tvorbu a aktualizaci dokumentace a legislativní správnost textů všech obalových materiálů.
• Řízení realizace vývoje a výzkumu novinek pro CZ-SK a evropské trhy (ve spolupráci s centrálou) - příprava nových receptur a řízení jejich realizace v malém měřítku a následné převedení do výroby včetně veškeré potřebné dokumentace
• Spolupráce s oddělením Nákupu na řízení dodavatelů
• Kooperace na vyhodnocení kvality všech vyráběných piv CZ-SK a licencí - sledování vývoje kvality, navrhování nápravných opatření vedoucí ke zvýšení kvality a k minimalizaci reklamací.
• Spolupráce na zapracování změn v do procesních standardů všech vyráběných piv CZ-SK a licencí.
• Organizace degustačního panelu pro vývoj nových produktů - řízení degustace piv připravených v rámci vývoje a výzkumu, zpracování vyhodnocení výsledků.
• Zpracování požadavků na technicko-technologickou specifikaci surovin a materiálů používaných při vývoji nových produktů.

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání v oboru potravinářské chemie/biotechnologie
• Minimálně 5 let praxe v oblasti řízení technologie výroby
• Zkušenosti v oblasti řízení systému ISO
• Degustační zkoušky

Nabízíme:

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - jedničky na pivním trhu
• Možnost kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
• 5 týdnů dovolené
• Bonusové pivo
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Bakalářské

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová