Technik elektroúdržby

Elektrotechnika a energetika

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Velkopopovický Kozel hledá do svých řad schopného technika elektro údržby, jehož hlavní činností je zajištění provozu trafostanic, transformátorů, měřících a spínacích zařízení při dodržení požadavků na ŽP, BOZP a PO v pivovaru Velké Popovice.

Náplň práce:

• Zajišťuje provoz trafostanic, transformátorů, měřících a spínacích zařízení při dodržení požadavků na ŽP, BOZP a PO.
• Je odpovědný za bezproblémový chod VN rozvodny
• Obsluhuje elektrická zařízení NN a VN
• Zajišťuje běžnou a preventivní údržbu elektrických zařízení NN a VN, veřejného osvětlení a zdvihacích zařízení
• Dohlíží na realizace montážních zakázek NN,VN, koordinuje práce a vypisuje příkaz B
• Administruje záznamy spojených s pracemi na VN a NN
• Zajišťuje provádění revizí VN, NN a zdvihacích zařízení, vede evidenci
• Spolupracuje s ostatními odděleními pivovaru

Požadavky:

• SŠ/SOU vzdělání elektrotechnické
• Praxe na obdobné pozici
• Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. §8
• Oprávnění na VN.
• Řidičský průkaz skupiny B
• Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
• Proaktivní přístup k práci
• Znalost práce na PC a znalost MS Office, SAP PM

Nabízíme:

• Jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Zázemí jedničky na pivním trhu
• Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
• Odměna za doporučení dalšího zaměstnance ve výši 15 000 Kč a víc
• Příspěvek na stravování v závodní kantýně
• Příspěvek za věrnost dle délky trvání pracovního poměru
• Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, čepované pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jana Toušková