SPECIALISTA ADMINISTRATIVY PRODEJE

Administrativa, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Kšírova 630/240, 619 00  Brno-Horní Heršpice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá do svého brněnského týmu šikovné uchazečky či uchazeče na pozici Specialista administrativy prodeje.
Baví Vás administrativa? Pokud byste rád(a) rozvíjel(a) svou kariéru v úspěšné společnosti nabízející nejoblíbenější pivní produkty na trhu, neváhejte a přihlaste se!

Náplň práce:

• Kontrolní činnosti a opravy peněžních rozdílů při běžné činnosti čtrnácti distribučních center
• Údržba saldokonta odběratelů
• Převody obalů
• Vystavování dobropisů na zpětné slevy a bonusy klientům
• Inventarizace a další kontrolní činnosti
• Zpracování dokladů EET, řešení a odstraňování chyb, správa master dat EET komunikace, kontrola kompletnosti a věrohodnosti EET hlášení, kontrola správnosti účtenek
• Provádění účetních aktivit, fakturace korekčních dokladů

Požadavky:

• Min. SŠ vzdělání
• Praxe v oblasti administrativy nebo zákaznického servisu
• Základní znalost účetních předpisů a EET administrativy
• Velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office (pokročilá znalost Excelu)
• Anglický jazyk (min. schopnost písemného projevu a základní komunikace)
• Znalost práce v systému SAP – výhodou
• Smysl pro zodpovědnost, důslednost, pečlivost a přesnost
• Schopnost a ochota učit se a efektivně komunikovat
• Samostatnost i schopnost spolupráce v kolektivu

Nabízíme:

• Zaškolení s ohledem na náplň práce
• Různorodou pracovní náplň
• Přátelské vztahy na pracovišti
• Možnost kariérního rozvoje a vzdělávání
• Portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na připojištění, sport a kulturu, stravenky a další)
• Smlouvu na dobu určitou od 1. 3. 2020 s možností prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kšírova 630/240, 619 00  Brno-Horní Heršpice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Vaněčková