Koordinátor distribuce a zásob POSM

Administrativa, Doprava, logistika a zásobování

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho plzeňského týmu hledáme šikovnou uchazečku či uchazeče, který bude zajišťovat nákup a distribuci POSM. V této oblasti zajistí i administrativní a systémovou podporu obchodních i marketingových aktivit jak v provozovnách gastronomie (restaurace, bary…), tak v maloobchodu.
Na této pozici se potkáte nejen s prací s daty a dohlížením nad plynulostí procesů, ale budete také v kontaktu s řadou lidí, ať už dodavateli, či kolegy z jiných týmů.

Jedná se o dobu určitou, jako zástup za MD/RD.

Náplň práce:

• Zajištění nákupních objednávek a dodávek POSM na jednotlivé sklady
• Řízení zásob a komunikace s dodavateli
• Nákup a výdej POSM pro oddělení klíčových zákazníků a velkoobchodů
• Nastavení kmenových dat
• Analýza nákupu a výdeje POSM
• Komunikace a úzká spolupráce s kolegy z různých oddělení (Trade Marketing, Sales, Nákup, Finance, technický servis, …)
• Reporting – skladové zásoby, využití rozpočtu apod.

Požadavky:

• Minimálně středoškolské vzdělání
• Řidičský průkaz sk.B
• Znalost fungování obchodu a skladového hospodářství
• Schopnost organizace a koordinace spolupráce mezi jednotlivými týmy
• Odolnost vůči stresu
• Komunikační schopnosti, prezentační dovednosti a schopnost práce s daty
• Chuť dělat věci jinak
• Pokročilá znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, SAP)

Nabízíme:

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti – jedničky na pivním trhu
• Možnost kariérního růstu
• 5 týdnů dovolené
• Zajímavý balíček benefitů, např. jazykové kurzy, multisport, příspěvky do PP/ŽP
a další dle svého uvážení v benefitní Cafeterii
• Odměna za doporučení dalšího zaměstnance ve výši 15 000 Kč a víc
• Birell na pracovišti, bonusové pivo + pivo na dovolenou a na Vánoce
• Odměny za dárcovství krve od 2 000 do 20 000 Kč
• Firemní společenské akce
• V neposlední řadě neformální prostředí a přátelské vztahy na pracovišti

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Katarína Tóthová