Recruiter

Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Recruiter

Charakteristika pozice:

Do týmu Talent Management hledáme kolegyni nebo kolegu, která/ý bude mít na starosti samostatné řízení náborového procesu napříč všemi odděleními společnosti, tréninky pro manažery v oblasti náboru, spolupráci s vysokými školami a zároveň se zapojí do různých inovativních projektů, které v týmu Talent Managementu realizujeme.

Náplň práce:

- Řízení celého náborového procesu: konzultace s manažery a HR Business Partnery, vytvoření vhodné strategie náboru (např. přímý nebo nepřímý nábor), vyhledávání a oslovení vhodných kandidátů, vedení pohovorů a assessment center
- Vedení tréninků pro manažery v oblasti náboru
- Aktivní budování zaměstnavatelské značky (např. na veletrzích pracovních příležitostí nebo v rámci spolupráce se školami)
- Vedení dalších projektů se zaměřením na Talent Management

Požadavky:

- VŠ vzdělání, nejlépe v oblasti HR, ekonomie nebo jiných relevantních oborů
- Kratší praxe v oblasti náboru buď v agentuře nebo v interním náboru
- Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- Samostatnost, flexibilita, proaktivita a zájem o práci v oblasti HR
- Znalost anglického jazyka na takové úrovni, abyste mohli vést konzultace s manažery, pohovory anebo napsat inzerát
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- Zajímavou, variabilní, ale i náročnou práci pro společnost, která je lídrem na trhu
- Prostor pro uplatnění vlastních nápadů
- Samostatnost při řízení projektů
- Možnost pracovat v rámci dvou zemí (CZ / SK)
- Reálnou možnost profesního rozvoje i kariérního růstu
- Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
- Příjemné, přátelské prostředí s kanceláří v centru Prahy
- Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Katarína Tóthová