Recepční v Myslbeku - Part time

Administrativa

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce Brigáda, od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020 Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Hledáme part-time výpomoc na recepci do Plzeňského Prazdroje. Jako náš/naše recepční budeš zodpovědná/ý za bezchybný chod recepce. Rádi tě přivítáme ve svém týmu!

Náplň práce:

Recepční:
- Zajišťuje prostřednictvím externích dodavatelů drobné opravy
- Zajišťuje zpracování a distribuci došlé pošty
- Zpracovává poštu k odeslání
- Vydává vstupní karty (návštěvy, zaměstnanci)
- Vyřizuje telefonní hovory
- Objednává kancelářské potřeby
- Objednává kurýrní služby
- Další ad hoc úkoly

Požadavky:

- Komunikativní znalost AJ
- Příjemné vystupování, zodpovědný přístup
- Časová flexibilita (ideálně každý den 2-3 hodiny, nebo cca 15 hod. týdně)
- Provoz recepce 7-18 hod
- Dlouhodobá spolupráce

Nabízíme:

- Atraktivní a zajímavou práci pro jednu z nejznámějších českých společností
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Flexibilní pracovní dobu
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Spolupráce formou DPP nebo DPČ

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Katarína Tóthová