Brigáda v pivovaru v Plzni!

Řemeslné a manuální práce

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Pivovar hledá šikovného brigádníka, který bude zabezpečovat pytlování sladu a plnění nádob kvasnicemi. Jedná se o práci na dohodu o pracovní činnosti, pondělí – středa.

Náplň práce:

  • Plnění pytlů sladem, 25 kg pytel, obsluha stroje k uzavření pytlů
  • Naplnění nádob kvasnicemi
  • Zajištění potřebné administrativy

Požadavky:

  • Ochotu pracovat pravidelně pondělí až středa
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zajímavou brigádu, vše Vás naučíme a zaškolíme
  • Závodní stravování
  • 140 Kč/hod

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Závodní stravování

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Ivana Jírová