Prodavač/ka na stánku Plzeňského Prazdroje v OC Olympia

Cestovní ruch a ubytování

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o provedení práce Brigáda, od 29. 11. 2019 do 23. 12. 2019 U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Přijmeme nového sympatického kolegu či kolegyni s chutí prodávat naše produkty, na pozici prodavač/ka pro stánek Plzeňského Prazdroje v OC Olympia.

Náplň práce:

Jedná se o předvánoční prodej našich skvělých merchandise produktů v Obchodním centru Olympia v Plzni.
Pracovní doba je od 9:00 -21:00, přičemž se jedná o období od 29.11. do 23.12.2019 (Smlouva na DPP).

Požadavky:

• Znalost práce s počítačem
• Spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu
• Příjemné vystupování

Nabízíme:

• Budeš součástí rodiny Plzeňského Prazdroje, kde můžeš najít široké uplatnění
• Po uplynutí doby nabízíme i dlouhodobou spolupráci, která by již probíhala v dárkové prodejně na nádvoří pivovaru.
• Mzda 150 Kč/hod.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 29. 11. 2019 do 23. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

150 Kč/hodina

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Katarína Tóthová