Výpomoc v nákupu – GDPR projekt

Nákup

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce Brigáda, od 11. 11. 2019 do 31. 12. 2019 Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá výpomoc do plzeňského týmu oddělení nákupu. Hledáme spolehlivého, časově flexibilního uchazeče, který by nám vypomohl s GDPR dokumenty.
Spolupráce na DPP/DPČ
Předpokládaný rozsah: 20h týdně
Délka spolupráce: 11-12/2019, možnost prodloužení

Náplň práce:

• Pomoc s GDPR dokumenty
o Kontakt s dodavateli ohledně podepsání dokumentace
o Zadávání dokumentů do systému
o Administrace smluv, dodatků apod.

Požadavky:

• Časová flexibilita (cca 40 – 50 hodin měsíčně)
• Orientace v SAP/Ariba výhodou (možnost zaučení)
• Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

• Zajímavou příležitost pro osobní i kariérní rozvoj
• Příležitost pracovat pro jedničku na českém pivním trhu
• Přístup k moderním nástrojům a know-how

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 11. 11. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Martina Vaněčková