Specialista logistiky - plánovač distribuce piva

Administrativa, Doprava, logistika a zásobování

Zajímá Vás pivo a chcete se dozvědět víc o jeho výrobě a distribuci? Připojte se do týmu Plzeňského Prazdroje, největšího výrobce piva v České republice!
Máme jednu z nejrozsáhlejších a nejpropracovanějších distribučních sítí v ČR a SR, výborný tým a produkt, který je radost reprezentovat.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Provádí denní plánování distribuce (optimalizaci) prodejních objednávek a přeprav mezi výrobními závody a distribučními centry, plánování harmonogramu nakládek a vykládek a distribuci importovaných značek do ČR na základě požadavků na alokaci zásob s důrazem na minimalizaci distribučních nákladů.

Náplň práce:

  • vytváří plán primární distribuce a rozpis kamionů, plán nakládek a vykládek ve výrobních závodech
  • zajišťuje distribuci importovaných značek do ČR
  • denně kontroluje průběh plánu a dělá patřičné úpravy
  • komunikuje s dopravci, distribučními centry
  • vytváří všechny příslušné doklady v systému

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (dopravní, technické, příp. ekonomické zaměření)
  • praxe v oboru dopravy výhodou
  • schopnost analytického a logického myšlení
  • ochota pracovat na týden ranní a týden odpolední směny

Nabízíme:

  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Příležitosti ke kariérnímu růstu
  • Dobrý kolektiv, který táhne za jeden provaz
  • Smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jana Toušková