Financial Reporting Specialist

Ekonomika a podnikové finance

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá do svého týmu v Plzni vhodného kandidáta na pozici Specialisty finančního reportingu. Hlavním úkolem této pozice je být partnerem managementu společnosti v oblasti reportování a analýzy finančních dat.

Náplň práce:

• Příprava finančních výkazů společnosti podle IFRS standardů
• Reportování měsíčních výsledků, ročních plánů a prognóz mateřské společnosti
• Spolupráce na sestavování plánů a prognóz finančních výsledků
• Správa datových nástrojů a aplikací používaných prodejními týmy na denní bázi
• Příprava výhledů cash flow společnosti
• Administrativní zajištění Treasury agendy
• Tvorba specifických a ad hoc analýz finančních dat

Požadavky:

• VŠ vzdělání ekonomického, popř. technického směru
• Pokročilá znalost MS Excelu
• Výborná znalost SAP, BW, HFM
• Výborné analytické schopnosti a logické myšlení
• Spolehlivost, přesnost
• Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

• Práci pro jedničku na českém pivním trhu
• Samostatnou a velmi zodpovědnou pozici
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
• Smlouvu na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
• Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová