Specialista Nákupu DPP/DPČ

Nákup

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti, jiné Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá novou posilu do nákupního oddělení, ideálně studenta/tku VŠ, který je časově flexibilní, spolehlivý a má zájem získat nové zkušenosti s nákupem komodit v prestižní firmě.

Spolupráce na DPP/DPČ
Předpokládaný rozsah: 20h týdně
Délka spolupráce: min. 3 měsíce, dále dle potřeby a domluvy

Náplň práce:

• Organizačně spadá do oddělení Nákupu (Procurement)
• Podílí se na nákupu služeb a materiálu využívaných především v oddělení Manufacturing & Supply Chain/Logistic
• Pomáhá organizovat výběrová a poptávková řízení
• Komunikuje s lokálními a regionálními dodavateli
• Zpracovává administrativu, zadává data a smlouvy do interních nákupních systémů

Požadavky:

Požadavky:
• Spolehlivost, organizovanost, samostatnost a velmi dobré komunikační schopnosti
• Zájem o oblast nákupu
• Znalost anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni
• Časová flexibilita (min 20 hod. týdně)
• Orientace v SAP/Ariba výhodou (možnost zaučení)
• Uživatelská znalost MS Office
• Nástup ihned

Nabízíme:

• Rozmanitou a různorodou pracovní náplň
• Flexibilní plánování směn
• Možnost pracovat částečně z domova
• Místo pracoviště Praha nebo Plzeň

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Martina Vaněčková