Specialist(k)a nákupu – Marketingové materiály (POSM)

Nákup

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Jsi komunikativní a baví tě jednat s lidmi? Máš rád/a jasné dohody za jasných podmínek? Chceš pracovat pro top značky piv v České republice a hrdě se hlásit ke svému zaměstnavateli? Pak neváhej a přihlas se k nám.

Charakteristika pozice:

Do oddělení Nákupu hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Komoditní specialist(k)a pro kategorii Marketingové materiály.
Komoditní specialist(k)a představuje hlavní spojovací článek při řízení vztahů mezi dodavateli a jednotlivými odděleními.

Náplň práce:

  • Zodpovídá za nákup služeb a materiálu využívaných především v oddělení Marketingových materiálů (POSM)
  • Samostatně řídí projekty a výběrová řízení pro Českou a Slovenskou republiku.
  • Spolupracuje s ostatními odděleními při tvorbě nákupní strategie v daném segmentu
  • Jedná s lokálními a regionálními dodavateli
  • Spolupodílí se na utváření nákupních strategií, procesů a systémů
  • Vyhodnocuje efektivitu nákupních procesů
  • Zodpovídá za uzavření smluvních vztahů
  • Organizačně spadá do oddělení Nákupu

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání (výhodou)
• Praxe 2-3 roky v oblasti nákupu, znalost POSM výhodou
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Vyjednávací a komunikační schopnosti
• Analytické a logické myšlení
• Samostatnost a iniciativa
• Pozitivní přístup k práci a k lidem všeobecně
• Uživatelská znalost MS Office, základní znalost SAP (výhodou)
• Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme

• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Rozmanitou pracovní náplň, účast na zajímavých projektech
• Motivující finanční ohodnocení
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
• Prostředí stabilní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí

Pracovní umístění: Praha Myslbek nebo Plzeň

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová