Projektový Specialista

Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá do svých řad schopného Projektového Specialistu, který bude řídit projekty trvalého zlepšování v pivovaru Velké Popovice.

Naším cílem je neustálý rozvoj kvality naší práce a upevňování pozice na trhu, proto pokud i Vás baví posouvat věci dopředu a rozvíjet sebe i svět okolo, neváhejte a přihlaste se nám!

Náplň práce:

Projektový Specialista:
• Monitoruje a analyzuje příležitosti k úsporám v závodě Velké Popovice
• Vyhledává příležitosti ke zlepšením a inovacím v rámci závodu a aktivně se podílí na jejich realizaci (efektivita, náklady, výtraty, voda, energie, atd.)
• Zodpovídá za přípravu investičního plánu závodu včetně příprav CAPEX karet, prezentací pro schvalování a finančního hodnocení navrhovaných akcí
• Spolupracuje na investičních akcích, které jsou prováděny v lokalitě závodu (včetně investic pro oddělení Sales & Distribution)
• Kontroluje práci dodavatelských firem a dodržování pravidel HSE v průběhu realizace investičních projektů

Požadavky:

• VŠ vzdělání technického zaměření
• Praxe v oblasti řízení investic (v řádu desítek miliónů Kč) a realizace projektů
• Praxe v průmyslovém prostředí 3 roky
• Zkušenosti s vedením projektů
• Znalost AJ na B2 úrovni
• Znalost projektového managementu, schopnost vést projektové týmy
• Velmi dobré analytické schopnosti, práce s čísly
• Organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
• Dobrá znalost práce na PC (MS Office, SAP)

Nabízíme:

• Možnost a prostor pro osobní i profesní růst
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti – jedničky na pivním trhu
• Týden dovolené navíc - 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek a relax
• Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů (jazykové kurzy, multisport,
příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, pivní benefity a další dle svého uvážení v benefitní Cafeterii)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Katarína Tóthová