Špecialista pre vývoj 3D prostredia

Marketing

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí.

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Charakteristika pozície

Chceš pracovať s výrobkami, ktoré sú súčasťou pivnej kultúry a zároveň uplatniť svoju znalosť práce s 3D programami? Získaš tak možnosť aplikovať najnovšie prístupy k pivnej kategórií pre retail, ktoré budeš privádzať k životu cez prostredie virtuálnej reality.
Takže ak sa chceš stať súčasťou tímu, ktorý ťahá za jeden povraz a jeho práca je vidieť, potom si náš člověk, kterého hľadáme!

Náplň práce

• Replikácia reálneho prostredia maloobchodu a reštauračných zariadení do prostredia VR (za použitia špeciálneho SW, ktorý umožňuje real-time prezeranie vytvoreného 3D prostredia).
• Umiestňovanie a úpravy plánogramov do prostredia obchodu.
• Simulácia rôznych prístupov k pivnej kategórií v mieste predaja - vzhľad pivnej sekcie, vzhľad promočných aktivít a rôznych foriem podpory predaja.
• Tvorba 3D objektov (prostredie obchodov a reštaurácií, produkty a rôzne spôsoby vystavenia), úpravy a aplikácie grafických textúr.
• Vytváranie videí (screen capture) z VR a doplňovanie efektov (zrýchľovanie, práca s textom, vloženie hudobnej stopy).
• Úzka spolupráca s oddelením Category Manažmentu, Shopper Marketingu a sales a externými agentúrami pri vývoji nových konceptov pre pivnú kategóriu.
• Správa SW pre tvorbu VR - preškolenie a zaučenie sa v špeciálnom programe na virtuálnu realitu bude prebiehať po samotnom nástupe.

Požiadavky na kandidáta

• Preukázateľné skúsenosti s prácou v 3D programoch (3ds Max, V-ray -výhodou) a grafických programoch (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign)
• Skúsenosť s vytváraním 3D objektov a tvorbou videí (Adobe After Effects)
• Základná znalosť práce vo Photoshope -zvětšování, zmenšovanie, selekcia, retuše, atď.
• Chuť učiť sa nové veci a získavať nové skúsenosti
• Schopnosť pracovať na viacerých projektoch naraz
• Orientácia na doručenie výsledku a správne časové riadenie projektov
• Pozitívny prístup a flexibilita
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Ponúkame

• Kreatívnu a rozmanitú pracovnú náplň, ktorej výsledky sú vidieť
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Prácu pre top hráča na pivnom trhu
• Účasť na zaujímavých projektoch
• Prepracovaný systém osobného a kariérneho rozvoja - možnosť učiť sa novému vďaka spolupráci s tímami naprieč celou spoločnosťou
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva
• Základná mzda od 1315 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

1315-1500 EUR/mesiac

Benefity

Bonusy/prémia, mobilný telefón, notebook, príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, stravné lístky/príspevok na stravovanie

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (stredne pokročilá)