MISTR ÚDRŽBY / ČETAŘ ÚDRŽBY Pivovar Radegast Nošovice

Strojírenství

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Nošovice

Charakteristika pozice:

Řídí výkon strojní mechanické údržby stáčírenských provozů pivovaru v požadované kvalitě, čase a efektivitě. Odpovídá za provoz dílen údržby a efektivitu týmu mechanické údržby. Podílí se na investičních akcích a zlepšování.
Úzce spolupracuje s interními a externími dodavateli při realizaci strojní údržby.

Náplň práce:

• Vést pracovníky strojní údržby, zajišťovat jejich optimální využití
• Organizovat práci v kooperaci s plánováním údržby, elektro-údržbou a externími dodavateli
• Zajišťovat komplexní efektivní údržbu strojních zařízení
• Vytipovávat a zajišťovat potřebné náhradní díly a materiály pro opravy strojů a údržbu
• Mentorovat zámečníky a specialisty údržby
• Připravovat, realizovat a uvádět do provozu nové projekty
• Navrhovat, upravovat a modifikovat zařízení a procesy po mechanické stránce

Požadavky:

• SOU/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní či mechanické obory)
• Zkušenosti s vedením týmu, praxi na obdobné pozici v délce min. dvou let - VÝHODOU
• Znalost techniky čerpadel, pohonů, převodovek, dopravníků, hydraulických a pneumatických prvků
• Orientace v technické dokumentaci
• Samostatnost a rozhodnost
• Schopnost logického úsudku, analýzy, prioritizace, řešení problémů
• Proaktivní přístup a flexibilitu

Nabízíme:

• Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu.
• Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, sport, kulturu, zdraví a volný čas, penzijní a životní připojištění, sleva na firemní výrobky, kurzy a rozvojová školení, pravidelné navyšování mzdy, odměny za zlepšovací návrhy).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nošovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Kontakt

Kamil Kupča