Grafik - Praha (hlavní pracovní poměr)

Marketing

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Je tvým šestým smyslem nadání pro estetiku a grafický design? Máme tady, na oddělení marketingu, skvělý interní grafický tým, který chce mezi sebe přivítat nového člena na pozici Grafik/Grafička.

Z téhle pozice budeš aktivně komunikovat s dalšími týmy napříč různými odděleními, proto je nezbytné, aby si byl pravidelně , na každodenní bázi, přítomen/přítomna v našich kancelářích v Praze.

Spolupráci nabízíme POUZE formou pracovní smlouvy - tj. HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR s nástupem v lednu 2020.

Jedná se o dobu určitou, zástup za MD/RD.

Náplň práce:

Jako náš Grafik budeš:
• Spolupracovat na vývoji, přípravě a zahájení produkce nových výrobků/propagačních materiálů
• Připravovat tisková data
• Zpracovávat změny POSM a obalového materiálu
• Spolupracovat s útvarem Trade Marketingu
• Komunikovat s dodavateli obalových materiálů, propagačních materiálů a agenturami
• Zařizovat administrativní zajištění souvisejících procesů - archivace dat, přehled v rámci tvých projektů, atd.
• Fungovat jako funkční podpora Design Managera

Požadavky:

• Praktická znalost práce s MS Office a grafických programů (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign) je podmínkou + zájem neustále se rozvíjet v této oblasti
• Zkušenost v reklamní grafice je výhodou - spolu s aplikací nám, prosím, zašlete ukázky své práce
• Proaktivní a komunikativní osobnost s citem pro estetiku a detail
• Schopnost dotahovat věci do konce
• Zkušenost práce s obalovými a propagačními materiály – výhodou
• Odolnost vůči stresu
• Časová flexibilita
• Znalost AJ - výhodou
• Řidičský průkaz B - výhodou

Nabízíme:

• Samostatnou a odpovědnou pozici, kde budeš TY sám/a zodpovědný/á za realizaci zadaných úkolů a projektů
• Rozmanitou pracovní náplň – budeš se účastnit různých projektů ve spolupráci s týmy napříč marketingem, salesem atd.; kde výsledky tvé práci budou viditelné
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje v rámci naší společnosti
• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů (jazykové kurzy, multisport,
příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, pivní benefity a další dle svého uvážení v benefitní Cafeterii)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Katarína Tóthová