Mistr stáčírny - pivovar Velké Popovice

Potravinářství

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Pivovar Velkopopovický Kozel disponuje dvěma stáčecími linkami - sudovou a lahvovou. Pozice mistra stáčíren je nejdůležitější vedoucí pozicí při zajišťování běžného chodu stáčírny. Mistr stáčíren řídí proces stáčení piva v definované kvalitě a čase na svěřeném úseku na dané směně. Jedná se o práci ve směnném provozu.

Hlavní náplň práce:

  • Řízení chodu stáčecích linek na dané směně
  • Organizace a vedení personálního obsazení linek
  • Zodpovědnost za spotřeby obalového materiálu a chemií
  • Zodpovědnost za účinnost stáčecích linek, efektivitu využití zdrojů a kvalitu finálního výrobku
  • Motivace, trénink a rozvoj podřízených pracovníků
  • Zpracování komentářů k poruchovosti linek, zadáváni dat do systému (SAP, PRODAC)
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO, EMS
  • Iniciování změn vedoucích ke zvýšení efektivity stáčecích linek a ke snížení provozních nákladů
  • Úzká spolupráce s vedením stáčírny a oddělením údržby

Klíčová kritéria:

  • Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí, komunikativnost
  • SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • Silné řídící a vůdčí schopnosti
  • Praxe v obsluze strojů (zkušenost ze stáčecích linek výhodou)
  • Schopnost práce na směny
  • Znalost práce na PC (Outlook, Excel, SAP/PRODAC - výhodou)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - jedničky na pivním trhu
  • Možnost seznámit se s technologiemi výroby piva
  • Možnost profesního růstu nejen na daném oddělení
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Příjemné pracovní prostředí - kvalitní zázemí, moderní vybavení, odpočinkové prostory
  • Birell na pracovišti a v kantýně zdarma
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Dotované závodní stravování a další zajímavé benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Hanušová