Junior Recruiter (DPP/DPČ)

Administrativa, Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Už dávno o sobě víš, že práce a komunikace s lidmi je pro tebe spíš koníček než dřina? Bavilo by tě při výběrových řízeních sedět spíš na druhé straně stolu? Do našeho akčního týmu Talent Acquisition hledáme stejně akčního kolegu nebo kolegyni s chutí pracovat a rozvíjet se v oblasti náboru a HR obecně. Pokud tě zajímá, co všechno tě na této pozici čeká, tak stačí číst dál!

Náplň práce:

V Prazdroji dostaneš na starost kompletní řízení výběrového procesu na juniorské pozice. Budeš se podílet na organizaci pohovorů a AC pro různé pozice v rámci celé společnosti, počínaje inzercí na pracovních portálech, předvýběrem vhodných uchazečů a vedením pohovorů. Zapojíme tě do spolupráce s vysokými školami a zároveň se najde prostor i pro své vlastní Ad-hoc kreativní návrhy.

Požadavky:

  • Nadšení, samostatnost, flexibilita, optimismus a zájem o nábor/HR
  • Alespoň základní znalost postupů a nástrojů v oblasti náboru
  • Znalost MS Excel (vytváření tabulek, vyhledávání dat, základní funkce)
  • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • Výhodou je zkušenost s náborem, nebo jinými oblastmi HR, a také zkušenost z mezinárodní společnosti

Nabízíme:

  • Zajímavou a dynamickou práci pro společnost, která je lídrem na trhu
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů
  • Možnost dalšího kariérního rozvoje v rámci firmy
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Cestování napříč lokacemi v ČR (využití firemního automobilu)
  • Účast na interních přednáškách a prezentacích

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

10000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Katarína Tóthová