Specialist(k)a správy nemovitostí

Administrativa, Personalistika a HR, Stavebnictví a reality

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Máte zkušenosti s realizací malých a středních projektů? Orientujete se v oblasti správy nemovitostí, jste samostatná osobnost a rád/a byste rozvíjel/a svou kariéru v úspěšné společnosti?
Do našeho plzeňského týmu hledáme šikovného uchazeče či uchazečku, jehož/jejímž hlavním úkolem bude projektová činnost související se správou nemovitostí, rekonstrukcemi a dalšími facility procesy. K Vašim dalším úkolům bude patřit udržování obchodních vztahů a kontrola jejich plnění. Pokud při své činnosti zjistíte nějaké nedostatky či rizika, bude Vaší zodpovědností navrhnout řešení a implementovat nápravná opatření.

Náplň práce:

• Správa nemovitostí, příprava návrhů změn interiérů a jejich implementace, spolupráce s manažery společnosti – vyžaduje komunikaci v anglickém jazyce
• Organizace facility projektů – včetně přípravy rozpočtu, kontroly čerpání nákladů
• Řízení obsazenosti kanceláří, zabezpečení značení prostor areálu
• Administrativní činnost - příprava smluv, tvorba objednávek, administrativní podpora
• Spolupráce s externími dodavateli a smluvními partnery, udržování obchodních vztahů
• Identifikace rizik v procesech a jejich odstraňování

Požadavky:

• Ideálně VŠ vzdělání, případně SŠ stavebního nebo ekonomického zaměření
• Praxe v projektovém řízení
• Znalost v oblasti správy nemovitostí a majetku, příslušné legislativy
• Samostatná, proaktivní osobnost
• Pokročilá znalost práce na PC (MS Office – především Excel), znalost SAP výhodou
• Znalost anglického jazyka
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Portfolio různorodých zaměstnaneckých benefitů, 5 týdnů dovolené
• Možnost kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání
• Přátelské vztahy na pracovišti
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová