Manažer(ka) nákupu zemědělských surovin pro CZ&SK

Nákup

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Plzeň-Východní Předměstí, Nošovice, okres Hlavní město Praha

Charakteristika pozice:

Do našeho týmu hledáme uchazeče/uchazečku pro pozici Manažera nákupu zemědělských komodit.
Klíčovou úlohou pozice je zanalyzovat, navrhnout a projednat podmínky zajišťující dlouhodobou spolupráci s producenty zemědělských komodit.
Manažer nákupu zemědělských surovin spolupracuje se komoditními manažery regionálního nákupu na definici obchodních podmínek s dodavateli, řídí tým zajišťující celý proces nákupu zemědělských surovin.

Možnost výkonu práce: Praha, Plzeň nebo Nošovice

Náplň práce:

• Řízení týmu zajišťující nákup zemědělských surovin
• Identifikace potenciálních dodavatelů na základě znalostí trhu CZ, SK
• Spolupráce s oddělením Regionálního nákupu při definici optimálních obchodních podmínek
• Příprava smluv s dodavateli
• Poskytování poradenské činnosti dodavatelům v oblasti péče o zemědělské suroviny
• Orientace v problematice trvalé udržitelnosti zemědělských komodit a následné jednání s dodavateli o nastavení podmínek zajištění dostupnosti relevantních komodit
• Spolupráce se státními zemědělskými institucemi
• Udržování a prohlubování spolupráce s obchodními partnery

Požadavky:

• VŠ vzdělání
• Znalost problematiky pěstování zemědělských surovin výhodou
• Zkušenosti s nákupem zemědělských surovin výhodou
• Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
• Schopnost vedení týmu
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• Časová flexibilita a ochota cestovat
• Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka

Nabízíme:

• Zázemí mezinárodní stabilní firmy, jedničky ve svém oboru
• Možnost dlouhodobého zaměstnání ve společensky odpovědné firmě
• Široké portfolio benefitů včetně firemního automobilu
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Nástup možný od 09/2019, případně dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Nošovice, okres Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová