Telesales Specialist(k)a

Prodej a obchod, Služby

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do týmu telesales hledáme šikovné uchazeče či uchazečky, jejichž hlavní zodpovědností bude budování a udržování dobrých obchodních vztahů s našimi stávajícími zákazníky prostřednictvím telefonické komunikace a zároveň kooperace s našim týmem obchodních zástupců.

Jedná se o smlouvu na dobu určitou - zástup za MD/RD.

Náplň práce:

• Proaktivní pravidelný telefonický kontakt s určeným okruhem zákazníků za účelem dosažení stanovených cílů v distribuci a prodeji výrobků PP, a.s.
• Příjem a bezchybné zadání telefonických objednávek od zákazníků do systému
• Budování dlouhodobých silných vztahů se zákazníky prostřednictvím pravidelné telefonické komunikace
• Informování zákazníků o nových výrobcích, aktuálních cenách, promočních akcích, reklamačních podmínkách PP, a.s. podle aktuálně nastavených priorit činnosti TLS
• Úzká spolupráce s týmem obchodních zástupců a pracovníky Zákaznického servisu – řešení požadavků zákazníků

Požadavky:

• Středoškolské vzdělání
• Znalost práce s PC (MS Excel, Word), SAP
• Touha po seberealizaci a osobním růstu
• Schopnost čelit nenadálým situacím a aktivně je řešit
• Skvělé komunikační a vyjednávací dovednosti
• Orientace na cíl i zákazníka, chuť dosahovat výborných výsledků
• Předpoklady pro týmovou spolupráci a obchodní jednání
• Dobrá znalost typologie zákazníků

Nabízíme:

• Možnost a prostor pro osobní i profesní růst
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti – jedničky na pivním trhu
• Odpovědnou práci v týmu fajn lidí
• Týden dovolené navíc - 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek a relax
• Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů (jazykové kurzy, multisport,
příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, pivní benefity a další dle svého uvážení v benefitní Cafeterii)
• Dotované stravování v závodní jídelně
• Firemní společenské akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Katarína Tóthová