Koordinátor vzdělávání a rozvoje zaměstnanců

Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Koordinátor pro vzdělávání a rozvoj zaměstnanců Plzeňského Prazdroje zajišťuje transakční činnosti HR služeb v oblasti vzdělávání. Poskytuje podporu oddělení Learning&Development.
Spravuje data zaměstnanců a systémy. Zajišťuje administrativní podporu pro hladký a efektivní průběh tréninků a speciálních projektů a podporu L&D týmu při organizaci a logistice vzdělávacích a rozvojových aktivit.

Náplň práce:

• Organizace a koordinace zákonných a povinných odborných školení
• Komunikace s účastníky školení, logistika a organizace školení
• Evidence účastí na školení
• Správa tréninkového katalogu
• Reporting
• Spolupráce s dodavateli (objednávky a došlé faktury od dodavatelů)
• Podpora interních trenérů a tréninkových programů, organizace tréninků pro nové zaměstnance
• Administrativní podpora rozvojovým akcím a programům
• Uživatelská podpora LMS systému

Požadavky:

• Minimálně středoškolské vzdělání
• Schopnost komunikovat v anglickém jazyce
• Zkušenosti z oblasti HR, organizace akcí či zákaznického servisu 1-2 roky
• Zaměření na detail, adaptabilita na změny
• Organizační dovednosti a schopnost řízení několika různorodých požadavků
• Znalost práce se systémy výhodou (SAP, LMS systémy)
• MS Office – pokročilý Excel

Nabízíme:

• Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
• Zodpovědnou práci v dynamickém prostředí
• Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, příspěvek na zdraví, sport, kulturu či rekreaci, příspěvek penzijní připojištění/životní pojištění, pivní benefity, dotované stravování v závodní jídelně a mnohé další)
• Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Katarína Tóthová