Výčepní v zaměstnaneckém PUBu

Gastronomie a pohostinství

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Je pivo vaší vášní a rádi byste pracovali pro jedničku na trhu? Máte zkušenosti s čepováním? Pokud ano, čtěte dále!

Na této pozici budete zodpovědní za poskytování vysoce kvalitních služeb našim zákazníkům. Budete mít možnost zajistit našim klientům co nejlepší zážitek a tím zároveň posilovat dobré jméno naší společnosti.

Náplň práce:

- Čepování piva a s tím spojena péče o výčepní zařízení
- Zapnutí bomby a zprovoznění pípy
- Mytí sklenic a úklid myčky, pípy i kasy
- Příprava provozu, kontakt se zaměstnanci pivovaru (Firemní pub)
- Pracovní doba každou středu od 16:00 – 20:00 a jednou měsíčně i čtvrtek
- Práce s kasou

Požadavky:

- Dovednost načepovat a narážet pivo
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Odpovědnost
- Proaktivita a orientace na zákazníka
- Zvládání stresových situací

Nabízíme:

- Práci pro jedničku na pivním trhu
- Samostatnou a odpovědnou pozici
- Spolupráci formou DPP/Č
- Nástup možný od srpna, nebo po dohodě i dříve

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Katarína Tóthová