Servisní technik - Brno

Prodej a obchod, Technika a vývoj

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Kšírova 630/240, 619 00  Brno-Horní Heršpice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Tým technického servisu v Hradci Králové, hledá nového kolegu či kolegyni, který z pozice Servisního technika zajistí, že se produkty Plzeňského Prazdroje se vždy dostanou k zákazníkovi v očekávané kvalitě. Výrobou to nekončí - protože bez kvalitně instalované a servisované výčepní techniky nebude "Plznička" jak má být.
Jaký má náš kolegy či kolegyně být?
Musí mít šikovné ruce - být manuálně zručný, bez toho se neobejde a nebát se přiložit ruku k dílu, být jeden z nás, protože jsme tým. Být srdcař - mít nadšení pro pivo a věřit, že za kvalitně načepovaným pivem stojí špičkově servisovaná výčepní technika. Jste to Vy?
Tak se přihlaste! Není lepší motivace, než když výsledky Vaší práce jsou za Vámi vidět.

Náplň práce:

• Montáže, demontáže a opravy výčepní techniky u zákazníků
• Vedení evidence, skladový výdej a příjem výčepní techniky – skladové hospodářství a evidence majetku u zákazníků
• Technické zajištění sportovních a společenských akcí (instalace výčepní techniky, servis)
• Spolupráce při inventarizaci výčepní techniky
• Poradenská a konzultační činnost v oblasti výčepní techniky a kvality čepovaného piva včetně neustálého zkvalitňování služeb technického servisu
• Plnění termínovaných úkolů daného měsíce
• Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci PP a.s., zejména se specialisty rozvoje obchodu

Požadavky:

• Elektrozkouška § 50 odst. 6 – výhodou
• Znalost výčepní techniky a orientace v oblasti prodeje piva a jeho následné péči (kvalita piva, sanitace) - výhodou
• Manuální zručnost a schopnost pro-aktivně přicházet s technickými řešeními u zákazníka
• Komunikativní schopnosti – umět vyjít s různými typy zákazníků; pro-zákaznický přístup
• Uživatelská znalost práce na počítači – MS Office (Word, Excel), SAP
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Práci ve stabilní mezinárodní, společensky odpovědné společnosti – jedničku na pivním trhu
• Příspěvek na stravování, firemní automobil
• Týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)
• Smlouvu na dobu určitou
• Samostatnou a zodpovědnou práci

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kšírova 630/240, 619 00  Brno-Horní Heršpice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Katarína Tóthová